Alfa Pastacılık Yağlarından, Alfa Bake & Food Studio

Alfa Pastacılık yağları markası uzun yıllardır üstün kaliteli ürünlerinin başarısının yanı sıra sektöre verdiği hizmetler ile de pastacılık ve endüstriyel müşterilerinin yanındaki marka olmaya devam ediyor. Gerek sosyal medya aracılığı ile, gerek bizzat ustanın yanında bulunduğu demo çalışmaları ile bugüne kadar birçok ustanın sorusuna cevap veren marka bugünlerde yepyeni bir oluşumun heyecanı içine girdi.
Bu haber 2021-03-31 17:23:40 eklenmiş ve 4574 kez görüntülenmiştir.

 

Yeni oluşumla müşterileriyle bir araya gelecek

Firma İzmir’deki fabrikasında; Alfa Bake&Food Studio adı altındaki profesyonel uygulama mutfağı  ‘Pişir&Yarat&Tat’ olgusuyla birçok hizmeti beraberinde getirecek. Sektör ustalarının ağırlanacağı, birlikte yeni tatların keşfine çıkacağı, canlı sohbetler yapacağı, etkinliklere ev sahipliği yapacak. Bu muhteşem mekan profesyonel bir mutfağın çok ötesinde bir yaşam alanı olma özelliğini koruyacak.  Tüm bunların yanısıra, endüstriyel yeni ürün denemelerini ve endüstriyel müşterilerinin üretimlerinde onlara rehberlik edecek birçok aplikasyon çalışmasını birebir paylaşacak.  Sürdürülebilirlik gibi sektörün nabzını tutan, yeni mevzuatlar ile ilgili öne çıkan konularda konuklar ağırlayıp sohbetler yapılacak bir buluşma noktası olacak.

 

Alfa Pastacılık Yağları, Youtube kanalı Alfa Pastacılık TV aracılığı ile Türkiye’de pastacılık ustalarına yönelik ilk profesyonel kanal açan firma oldu. Markanın bundan sonraki çekimleri de yine Bake & Food Studio’da olacak. Ustalardan gelecek tüm soruları da burada kendi ustaları aracılığı ile yanıtlayacak.

 

Alfa markası pastacılık kanalına verdiği hizmetlerin yanısıra Food Service kanalına yönelik çalışmaları da yeni platformda gerçekleştirecek. Youtube kanalında food service’e yönelik tarif ve sorulara daha çok yanıt verecek olan marka bu kanalda yapacağı yeniliklere de ışık tutmuş olacak. Özellikle atıksız mutfak ve sürdürülebilirlik konusunda hem farkındalık yaratmak adına hem de işletmelerde geri dönüşümü maximize etmek adına yaptığı tüm çalışmaları buradan aktaracak.

 

Felda Iffco, her zaman yeni ve dinamik yaklaşımlarla ve iddialı projelerle, iş ortaklarının yanında olmaya bu yıl da devam edecek. Alfa Bake&Food Studio’da hem yeni ürünlerin yaratılması için etkili fikirler yaratmak hem de müşterilerine rehberlik ederek bu yıl da adından söz ettirecek. Bu anlamda “Pişir, Yarat, Tat” olgusunu “Birlikte Yaratmak” için müşterileri ile bir araya gelecek.

 

 

 

ETİKETLER : Felda Iffco yağ kalite profesyonel
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Yağ haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket
Corona Covid 19 cirolarınızı nasıl etkiledi?
Çok etkiledi
Az etkiledi
Kısmi etkiledi
Hiç etkilemedi
Ciromuz arttı
Food Sektör Dergisi 20. yıl
© Copyright 2021 Sidas Medya. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
Organizasyon
Makale
Turizm
Gıda
Fuar
Food Sektör