Zemin kaplama uygulamalarında Vibroser kalitesi

Zemin kaplama uygulamalarına 1986 yılında Günden İnşaat olarak başlayan Vibroser Seramik çalışma hayatımızı, modern çağın gereksinimleri ve teknolojinin getirmiş olduğu yenilikler ile zemin uygulamaları yapıyor.
Bu haber 2019-04-29 22:18:56 eklenmiş ve 6167 kez görüntülenmiştir.

 

İşletmelerin güvenilir çözüm ortağı

2006 yılında Vibroser Seramik adı ile faaliyetlerine devam ettiklerini belirten Genel Müdür Aydın Günden: “Başta Gıda ve içecek üretim, depolama, satış alanları başta olmak üzere, otomotiv, tekstil, kimya, kozmetik, alış-veriş merkezleri, yapı marketleri, vb. birçok sektörde ağır yüklere, kimyasallara karşı dayanımlı, antiasit ve hijyen zemin uygulamaları yapıyoruz. Ürettiğimiz tescilleri  firmamıza ait  Hijyen Bordür ve Hijyen Süpürgeliklerimiz ile duvar ve panel diplerinde bakteri oluşumunu minimize eden, darbelere ve korozyona karşı koruyan, temizliği kolaylaştıran, anti mikrobiyal  ortam sağlıyor ve çözümler sunuyoruz. Vibroser Ailesi olarak amacımız; Tesislerde olması gereken hijyen ve ağır yüklere karşı dayanımlı, sağlam ve uzun ömürlü alanlar oluşturup, ürünlerimizi sürekli geliştirerek, işletmelerin güvenilir çözüm ortağı olmaktır.” şeklinde konuştu.

 

Vibrasyonlu Sistem uygulama tekniği” ile montaj yapıyor  

 “Vibrasyonlu Sistem uygulama tekniği” ile montaj yaptıklarını söyleyen Aydın Günden: “Vibroser olarak, gıda üretim tesisleri olmak üzere, otomotiv, tekstil, kimya, ağır sanayi, alışveriş merkezleri, süpermarketler, yapı marketler, vb. gibi birçok sektörde, hijyen ve ağır yüklere karşı dayanım gerektiren zeminlerde tercih edilen, Gıda sektöründe “Gıda Seramiği” olarak da bilinen asit ve kimyasalla karşı dayanımlı, bakteri üremesini engelleyen, su emiciliği çok düşük “anti asit seramik”, (anti asit karo) ürünlerinin satışını ve dünyada en başarılı uygulama tekniği olarak kabul gören “Vibrasyonlu Sistem uygulama tekniği” ile montajı yapmaktayız.

 

 “Hijyen Süpürgelik” ve “Hijyen Bordür Panel Koruma” 

 Ayrıca üretmiş olduğumuz Kompozit Akrilik ve Paslanmaz anti mikrobiyal özellikte ürünlerimiz ile duvar ve panel diplerinde bakteri oluşumunu minimize eden oval bitişli “Hijyen Süpürgelik”, “Hijyen Bordür Panel Koruma” ürünlerimiz ile sandviç panel ve duvarların darbelere, korozyona karşı korunmasını sağlayan, asit ve kimyasallara dayanıklı garantili ve kalıcı çözümler sunmaktayız.”dedi.

 

ETİKETLER : Vibroser Aydın Günden hijyeni gıda süt zemin
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Teknoloji haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket
Corona Covid 19 cirolarınızı nasıl etkiledi?
Çok etkiledi
Az etkiledi
Kısmi etkiledi
Hiç etkilemedi
Ciromuz arttı
Food Sektör Dergisi 20. yıl
© Copyright 2021 Sidas Medya. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
Organizasyon
Makale
Turizm
Gıda
Fuar
Food Sektör