“Çiftlik Hayvanlarına Döl Verimi” kitabı yayınlandı

Veteriner Hekim ve Atafen AŞ Yönetim Kurulu Başkanı, Yazar Tahir S. Yavuz'un “Çiftlik Hayvanlarına Döl Verimi” kitabı Sidas Medya tarafından yayınlandı. “Çiftlik Hayvanlarına Döl Verimi” 2019’da mesleğinin 40. yılını tamamlayan Tahir Selçuk Yavuz'un son bir yılda piyasaya çıkan beşinci kitabı oldu. Kitap veterinerlik ve hayvancılık ile uğraşanlar için başucu niteliğinde bir eser.
Bu haber 2020-11-27 16:19:55 eklenmiş ve 30305 kez görüntülenmiştir.

 

Bir yılda 5 kitap

 Daha önce yine Sidas Medya Yayıncılık tarafından yayınlanan “Meslekte 40. Yıl”, “Süt, Süt Kalitesi ve Mastitis”, “Çiftlik Hayvanlarında Solunum Yolu Hastalıkları” ve “Çiftlik Hayvanlarında İshaller” kitapları hayvancılıkla uğraşanlar tarafından yoğun ilgi gördü. Çiftlik Hayvanlarında Döl Verimi kitabı da oldukça teferruatlı ve Türkiye hayvancılığına ciddi katkı sağlayacak bir eser.

 

Kitaplardaki tüm yazılarımı, deneyimlerim, yurtdışı izlenimlerim ve görüştüğüm uzmanlardan edindiğim bilgiler çerçevesinde derledim diyen Veteriner Hekim Tahir S. Yavuz: “Yazdığım beş kitap çeşitli gazete ve dergilerde yayınlanan yazılarımı kitaplaştırarak gelecek kuşaklar için kalıcı olmasını istedim. Bilgilerin, yeniliklerin yaygınlaşması, duyurulması, ilgili kamuoyuna ulaşması, çiftlik sahiplerinin ve meslektaşlarımızın her türlü gelişmeden haberdar olması için yazılarım yıllarca sektörel dergiler ve gazetelerde yayınlandı. Yazılarımı anlaşılabilir bir dilde yazmaya çalıştım. Etkin ve kullanılabilir, yaşamaya kolayca aktarabilir bilgileri yazıya dökmeye gayret ettim. Yazdıklarımı açıklamak üzere TV programlarına, her türlü mesleki toplantılara katıldım ve sözlü anlatımla destekledim. Özellikle Sürü Yönetimi ve Koruyucu Hekimliğin yanında hayvan hastalıklarının önemine değindim.”dedi.

 

Veteriner Hekim Tahir S. Yavuz’un yayınlanan beş kitabı da veterinerlik, hayvancılıkla ilgilenenler ve bilgi sahibi olmak isteyenler için önemli eserler ve kaynak niteliğinde hazırlandı. Sade bir ile yazılan Çiftlik Hayvanlarında Döl Verimi kitabı 644 sayfadan oluşuyor ve 80 TL den satışa çıktı. İletişim: sidasmedya@gmail.com Whatsapp: 05555307712 Tel: 02324416001

ETİKETLER : Tahir Selçuk Yavuz atafen hayvancılık veteriner hekim döl verimi
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Haber haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket
Corona Covid 19 cirolarınızı nasıl etkiledi?
Çok etkiledi
Az etkiledi
Kısmi etkiledi
Hiç etkilemedi
Ciromuz arttı
Food Sektör Dergisi 20. yıl
© Copyright 2021 Sidas Medya. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
Organizasyon
Makale
Turizm
Gıda
Fuar
Food Sektör