“İzmir’e kahve merkezi kurduk”

Yaklaşık onaltı yıldan bu yana kahve konusunda eğitimler veren Amore Gıda, İnsanlara kahveyle ilgili her türlü sistemler hakkında da bilgiler veriyor. İzmir Gaziemir’e yaptığımız yeni kahve merkezimizde modern yöntemleri kullanıyoruz diyen Amore Gıda Genel Müdürü Hakan Manavoğlu ile konuştuk.
Bu haber 2020-04-03 19:06:48 eklenmiş ve 42654 kez görüntülenmiştir.

 

“Gaziemir’e yeni fabrika yaptık”

 

Food Sektör: Amore Gıda’nın yeni fabrika ve yatırımlarından bahseder misiniz?

Hakan Manvoğlu: Amore Gıda olarak 2004 yılından beri kahve sektöründe hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmeti daha geniş kitlelere ulaştırmak adına bazı yeni yatırımlar yaptık. Gaziemir’de 1500 m² alana kurduğumuz yeni kahve merkezimizde; üretim, paketleme, etiketleme ve teknik servis alanında hizmet vereceğiz. Aynı zamanda tesisimizde Vero Amore Coffee Shop Gaziemir şubesini hizmete açtık. Müşterilerimiz kahve merkezimizin ön tarafında bulunan bu coffee shop kısmından hem alışveriş yapabilir hem de kaliteli bir kahve deneyimi yaşayabilirler. Bunun dışında yenilenen ve gelişen dünyaya ayak uydurmak adına e-ticaret sitemizi faaliyete geçireceğiz. E-ticaret sitesi üzerinden hem toptan hem de perakende satış gerçekleştireceğiz. Böylelikle daha geniş kitlelere ulaşmayı hedefliyoruz.

 

E-ticaret sitemiz kanalıyla da sipariş alacağız”

 

Food Sektör: Perakende satış kanallarınızdan bahseder misiniz?

Hakan Manavoğlu: Ürün çeşitlerimiz; çekirdek ve filtre kahve, dünya kahveleri, aromalı filtre kahveler, mix ürünlerimiz, Türk kahvesi çeşitleri, çaylar, salep ve sıcak çikolata şeklindedir. Perakende satışını yaptığımız bütün ürünler yine Vero Amore markamıza ait ithal ürünlerdir. Hedefimiz, perakende satışımızı da toptan satışımızdaki başarımız gibi zirveye çıkarmak.

 

Perakende alışveriş yapmak isteyen müşterilerimiz hem Alsancak hem de Gaziemir kahve merkezlerimizden ürünlerimizi deneyebilir ve buradan alışveriş yapabilirler. Ayrıca e-ticaret sitemiz kanalıyla internet üzerinden perakende alışveriş yapabilmek de mümkün olacak.

 

“Baristalarımız workshop eğitimleri verecek”

 

Food Sektör: Pazar payınızı arttırmak amacıyla yürüttüğünüz projelerden söz eder misiniz?

Hakan Manavoğlu: Pazar payımızı arttırmak için öncelikli hedefimiz yeni müşterilere ulaşmak. Bunu da hem sahada ki ekibimiz hem de kahve merkezlerimizde ki ekibimizle gerçekleştiriyoruz. Bunların dışında Gaziemir’de ki tesisimizde eğitimli baristalarımız tarafından workshop eğitimleri de verilecek. Böylelikle kahvemizi ve hizmetimizi daha fazla kişiye ulaştırmayı hedefliyoruz.

 

Food Sektör: Firmanızın bugün geldiği noktayı değerlendirir misiniz?

Hakan Manavoğlu: Hedefimiz Türkiye genelinde ve yurtdışında Vero Amore markasının kullanımını arttırmak ve iyi kahveyi herkese ulaştırabilmek. Firmamızın bugün geldiği nokta bu hedefe gün geçtikçe yaklaştığımızı gösteriyor.

 

“Türkiye’de kahve kültürü gelişiyor”

 

Food Sektör: Kahve ve kahve ürünleri piyasasındaki gelişmeleri nasıl değerlendiriyorsunuz?

Hakan Manavoğlu: Son dönemde Türkiye’de kahve kültürünün oldukça geliştiğini düşünüyorum. Buna yönelik olarak da piyasada talep arttı. Kahve ürünleri oldukça çeşitlendi. Kişi başı tüketim miktarı da arttı. Bu yüzden piyasada sürekli bir değişim ve gelişim olması söz konusu. Bunun hem ülkemizin kahve kültürü gelişimi hem de piyasanın gelişimi açısından olumlu olduğunu düşünüyorum.

 

 

Food Sektör: Kaliteniz hakkında söylemek istedikleriniz nelerdir?

Hakan Manavoğlu: Ürünlerimizin kalitesine ve verdiğimiz hizmete çok güveniyoruz. Türkiye’de benzeri olmayan tesisimiz, müşteri ilişkilerine verdiğimiz değer, ürünlerimizin kalitesi ve lezzeti ile diğer markalardan ayrıldığımızı düşünüyorum.

Kalite tesadüf değildir. Bu yüzden her zaman daha iyisi olmak için çok çalışıyoruz. Her attığımız adımı sorguluyor, hep en doğru olanı yapmaya çalışıyoruz. Ayrıca kalitemiz sahip olduğumuz TSE, SCA ve ISO sertifikaları ile de onaylıdır.

 

Vero Amore Coffee Shop’lara bekliyoruz”

 

Food Sektör: Alsancak ve Gaziemir ‘Vero Amore Coffee Shop’lar hakkında neler söylemek istersiniz?

Hakan Manavoğlu: Daha sıcak bir atmosfer sağlamak ve müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına bazı yenilikler yaptık. Bu iki şubede de her zaman alışık oldukları Vero Amore lezzetini ve sıcak atmosferini bulacaklarını söylemek istiyorum.  Sessiz ve huzurlu bir ortamda iyi kahve deneyimi yaşamak isteyen herkesi Vero Amore Alsancak ve Vero Amore Gaziemir Kahve Merkezlerimize bekliyoruz.

 

ETİKETLER : Vero Amore Hakan Manavoğlu kahve cafe
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Kahve haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket
Corona Covid 19 cirolarınızı nasıl etkiledi?
Çok etkiledi
Az etkiledi
Kısmi etkiledi
Hiç etkilemedi
Ciromuz arttı
Food Sektör Dergisi 20. yıl
© Copyright 2021 Sidas Medya. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
Organizasyon
Makale
Turizm
Gıda
Fuar
Food Sektör