Sektöründe aranılan marka: Çiçek Salamura

Yenilikçi ve girişimci ruhu ile sürekli yatırımlar ve yenilikler yapan, sadece Türkiye değil tüm dünya’ya taze ve lezzetli ürünler üreterek tüketicilerin ilk tercihi olan Çiçek Salamura otuz yılı aşkın süredir kaliteli turşu üretiyor. Firma kurulduğu 1988 yılından bu yana “Sağlıklı Gıda Üretir” ilkesi ile hareket ediyor.
Bu haber 2019-04-29 23:19:00 eklenmiş ve 1933 kez görüntülenmiştir.

 

“Sağlıklı Gıda Üretir”

 Çiçek Salamura AŞ. İzmir’deki fabrikasında zaman içerisinde sürekli kendini geliştiren, yeni yatırımlar yaparak üretim kapasitesini arttırıp müşteri portföyünü genişletti.  Çiçek Salamura AŞ yurt içi ve yurt dışındaki pazarlarda sektörün aranan markası haline gelmeyi başardı. Çiçek Salamura AŞ. bugün Kemalpaşa Bölgesinin en önde gelen firmalarından olmasının yanı sıra sağladığı istihdam olanakları ve gerçekleştirdiği ihracatlar ile de sektörünün lider kuruluşları arasında yerini aldı.

 Firma, çevre, hijyen ve insan sağlığına zararlı tüm risklerin önlemini alarak, tohumdan ürünün yetişmesine, ürünlerin taze ve lezzetli bir halde tüketiciye ulaşmasına kadar olan her aşamasında deneyimli personelleri ile onaylanan ürünlerini “Sağlıklı Gıda Üretir” ilkesinden ödün vermeden tüketicilerine sunuyor.

“Helal Gıda” sertifikasına sahip

 Çiçek Salamura A.Ş. üretimde kullandığı sebzelerin tohumlarını Türkiye’nin farklı bölgelerindeki verimli topraklara sözleşmeli ekim yaptırmak suretiyle tarımda da istihdam sağlıyor. Firma kendi bünyesindeki ziraat mühendisleri gözetiminde yetiştirilen taze sebzeler, tarladan tüketime hazır ürün haline gelene kadar her aşaması gözetim altında tutuluyor. Türkiye’de sektöründe ilk “Helal Gıda” sertifikası ile yine sektöründe ilk Uluslararası Tat ve Kalite Enstitüsü tarafından (International Taste&Quality Institute) “Üstün Lezzet Ödülü”ne layık görülerek belgelendirilen Çiçek Salamura A.Ş. Kosher, FDA, ISO 22000:2005 belgelerine sahip. Başta Avrupa olmak üzere kuzey Afrika’dan Amerika ve Kanada’ya, Avustralya’dan Ortadoğu’ya 6 kıtada dünyanın birçok ülkesine ihracat yapıyor. Firma, Türkiye’de de geniş bayi ağı ile “Sağlıklı Gıda Üretir” ilkesinden vazgeçmeyerek hijyen ve kaliteden ödün vermeden ürünlerini tüketicisine ulaştırıyor ve sektöründe daha büyük hedeflere doğru ilerliyor.

 

 Sektöründe zirvede kalmayı hedefliyor.

 Yenilikçi, dinamik ekip ruhu ile yurtiçi ve yurtdışı gıda fuarlarına katılıp, mevcut ürünleri ile birlikte yeni ambalaj ve yeni ürün çeşitlerini de sergileyerek ziyaretçilerine tanıtmakta olan Çiçek Salamura AŞ, sektöründe aranılan bir marka haline geldi ve marka değerini her geçen gün artırıyor. Teknik gelişmelerin takipçisi ve bunlara açık olan firma üretim, hizmet ve sağlıklı gıda kalitesi noktasında sürekli yükselmeyi, pazar payını arttırmayı ve sektöründe zirvede kalmayı hedefliyor.

 

ETİKETLER : Çiçek salamura turşu Çetin Elçiboğa ihracat kalite
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Haber haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket
Corona Covid 19 cirolarınızı nasıl etkiledi?
Çok etkiledi
Az etkiledi
Kısmi etkiledi
Hiç etkilemedi
Ciromuz arttı
Food Sektör Dergisi 20. yıl
© Copyright 2021 Sidas Medya. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
Organizasyon
Makale
Turizm
Gıda
Fuar
Food Sektör