Çiçek Salamura’dan 40 ülkeye ihracat

Çiçek Salamura A.Ş. “Sağlıklı Gıda Üretir” ilkesi ile1988 yılında İzmir’de kurduğu fabrika ile turşu salamura üretimine başladı.
Bu haber 2018-10-30 23:18:52 eklenmiş ve 4849 kez görüntülenmiştir.

 

Zaman içerisinde sürekli kendini geliştiren, yeni yatırımlar yaparak üretim kapasitesini arttırıp müşteri portföyünü genişleten Çiçek Salamura A.Ş., yurt içi ve yurt dışındaki pazarlarda sektörün aranan markası haline gelmeyi başardı. Çiçek Salamura A.Ş. bugün Kemalpaşa Bölgesinin en önde gelen firmalarından olmasının yanısıra sağladığı istihdam olanakları ve gerçekleştirdiği ihracatlar ile de sektörünün lider kuruluşları arasında yerini aldı.

 

Yenilikçi, dinamik ekip ruhu ile yurtiçi ve yurtdışı gıda fuarlarına katılıp, mevcut ürünleri ile birlikte yeni ambalaj ve yeni ürün çeşitlerini de sergileyerek ziyaretçilerine tanıtmakta olan Çiçek Salamura A.Ş., sektöründe aranılan bir marka haline geldi ve marka değerini her geçen gün artırıyor.

 

Çiçek Salamura A.Ş. üretimde kullandığı sebzelerin tohumlarını Türkiye’nin farklı bölgelerindeki verimli topraklara sözleşmeli ekim yaptırmak suretiyle tarımda da istihdam sağlıyor. Firma kendi bünyesindeki ziraat mühendisleri gözetiminde yetiştirilen taze sebzeler, tarladan tüketime hazır ürün haline gelene kadar her aşaması gözetim altında tutuluyor. Türkiye’de sektöründe ilk “Helal Gıda” sertifikası ile yine sektöründe ilk Uluslararası Tat ve Kalite Enstitüsü tarafından (International Taste&Quality Institute) “Üstün Lezzet Ödülü”ne layık görülerek belgelendirilen Çiçek Salamura A.Ş. Kosher, FDA, ISO 22000:2005 belgelerine sahip. Başta Avrupa olmak üzere kuzey Afrika’dan Amerika ve Kanada’ya, Avustralya’dan Ortadoğu’ya 6 kıtada dünyanın birçok ülkesine ihracat yapıyor. Firma, Türkiye’de de geniş bayi ağı ile “Sağlıklı Gıda Üretir” ilkesinden vazgeçmeyerek hijyen ve kaliteden ödün vermeden ürünlerini tüketicisine ulaştırıyor ve sektöründe daha büyük hedeflere doğru ilerliyor.

 

ETİKETLER : Çiçek Salamura turşu fermente Elçiboğa ihracat
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Gıda haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket
Corona Covid 19 cirolarınızı nasıl etkiledi?
Çok etkiledi
Az etkiledi
Kısmi etkiledi
Hiç etkilemedi
Ciromuz arttı
Food Sektör Dergisi 20. yıl
© Copyright 2021 Sidas Medya. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
Organizasyon
Makale
Turizm
Gıda
Fuar
Food Sektör